Contributors

از Linuxreview Wiki
پرش به: ناوبری, جستجو

محتویات

درباره این صفحه

به صفحه مشارکت و حمایت LinuxReview خوش آمدید. شما می‌توانید با توجه به توانایی خود در هر یک از بخش‌های زیر به جمع ما بپیوندید تا در کنار هم محیطی پرمحتوا برای جامعه آزاد/بازمتن ایجاد کنیم تا همگان از آن لذت ببرند.

تاریخچه و درخواست مشارکت

تیم LinuxReview از دی ماه سال ۸۹ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و همواره به لطف تلاش‌های خالصانه‌ی اعضای خود که کاربران معمولی نرم‌افزارهای آزاد هستند پروژه‌های گوناگونی را شروع کرده و به سرانجام رسانده است. کافیست برای اطلاع از جزییات بیشتر به پست رسمی تولد یک سالگی LinuxReview مراجعه کنید تا خط مشی، اهداف و عملکرد این تیم را مورد ارزیابی قرار دهید.
پس از راه‌اندازی و استقبال جالب توجه از انجمن‌های تخصصی LinuxReview چند تن از دوستان بطور مستقیم فعالیت تولید محتوایی خود را آغاز کردند و پروژه‌های جدیدی را در ویکی و انجمن کلید زدند و تعدادی هم شروع به فعالیت تکمیلی بر روی پروژه‌های موجود نمودند که جا دارد از همین‌جا نهایت سپاس و قدردانی خود را به اطلاع ایشان برسانیم.
هر پروژه غیرانتفاعی که توسط عده‌ای از کاربران به اجرا در می‌آید می‌تواند به مرور زمان با ریزش‌ها و جایگزینی‌های مختلفی از بالا تا پایین مواجه شود که باید توسط اعضای جدید پوشش داده شوند تا برآیند، به سوی هدف باشد.
در راستای پیشبرد بهتر پروژه‌ها و نیز سرعت بخشیدن به انجام کارها و بالا بردن کمیت در عین حفظ کیفیت بر آن شدیم که تقسیم کار بهتری در تیم صورت داده و تا حد امکان از تداخل وظایف که مستقیما بر کاهش کیفیت کار اثرگذار است جلوگیری کنیم. لازم به ذکر است که برای اجرای این بهبودها بیش از پیش به همکاری دوستان نیاز داریم تا نیروی مورد نیاز جهت اجرای هرچه بهتر اقدامات فراهم آید.

نحوه مشارکت

بنابراین بار دیگر همکاری صمیمانه شما خوبان را طلب می‌کنیم و بطور رسمی از تمامی عزیزانی که می‌توانند اقدامی هرچند کوچک در راستای پیشبرد اهداف جامعه انجام دهند دعوت کنیم تا بطور رسمی به تیم LinuxReview بپیوندند. در این جامعه سن و سال اهمیت چندانی ندارد… مهندس بودن هم اهمیتی ندارد؛ آنچه اهمیت دارد تلاش و پتانسیل است. هرگونه توانی که در خود احساس می‌کنید بطور یقین می‌تواند به پیشرفت جامعه کمک کند.
در مجموع، LinuxReview شامل سه تیم اصلی است؛ تیم انجمن، تیم ویکی و تیم بلاگ؛ که هر یک از این بخش‌های اصلی به زیرگروه‌های کوچک‌تر تقسیم می‌شوند. در تمامی این بخش‌ها جای کار بسیاری وجود دارد و ضمن حفظ انسجام، می‌توانیم با یاری یکدیگر سرعت تولید محتوا را بالا ببریم. خصوصا با توجه به اینکه تمامی اعضای تیم در تمام تصمیم‌گیری‌ها مشارکت دارند همیشه اقدامات بر اساس خرد جمعی شکل می‌گیرند که بر اساس تجربه بهترین نتایج را حاصل می‌آورند.
بلاگ

ویکی

انجمن

علاوه بر این گروه‌ها، در صورتی که توانایی‌هایی نظیر طراحی، تسلط زبان، مدیریت پروژه، صفحه‌آرایی و… نیز در خود سراغ دارید، ما جای شما را هم خالی گذاشته‌ایم.

در صورت تمایل به عضویت در تیم لطفا ما را از طریق فرم تماس و یا با ارسال پیغام خصوصی به یکی از اعضای تیم راهبری در انجمن‌ها مطلع کنید.

لازم به ذکر است اعضایی که چهار ماه از آخرین فعالیت آن‌ها سپری شود از تیم حذف خواهند شد. البته این اعضا بعد از حذف با درخواست مجدد به سمت خود بازگردانده خواهند شد.


مشارکت کنندگان

نام نام کاربری آواتار ایمیل سمت(ها)
مسعود آموزگار

Masoud

masoud.amoozegar[at]جی‌میل[dot]com

سردبیر ، تیم راهبری انجمن
ایمان امینی

eMan

eman.amini[at]جی‌میل[dot]com

دبیر ارشد، تیم راهبری انجمن، تیم ویکی
حسین حسن زاده

sudoTux

دبیر همکار، تیم راهبری انجمن
احسان ترک

finaprp

تیم نویسندگان سایت
اعظم کیماسی

keimasi

تیم نویسندگان سایت
پیروزان آرمان

Pyruzan

تیم ناظرین انجمن
هادی تایانلو

htayanloo

تیم ناظرین انجمن
علی قنواتیان‬

aqlinux

تیم ویکی، ویراستار
علی موسوی

tuxitop

تیم ناظرین انجمن
مجتبی

Mojvar

طراحی و صفحه آرایی
وحید فضل الله زاده

Vahid Fazl

تیم ویکی
محمد هنرمند

MH JHM

تیم ویکی، تیم محتوا انجمن
محمدرضا سلطانیان

webnevesht

تیم ویکی، تیم نویسندگان سایت
هانی مؤمنی‌نیا

Explosion

Battlewow2011[at]یاهو[dot]com

تیم محتوا انجمن
حسین حسن زاده

mastershot

تیم نویسندگان سایت
عرفان طباطبایی تیم ویکی
محمد شوهانی

xpress

طراحی و صفحه آرایی
فرهاد زارع

farhad.z

تیم نویسندگان سایت
سامان اسمعیل

iamfree

تیم نویسندگان سایت
پویا محمد کاری تیم نویسندگان سایت
امیرحسین هنردوست تیم نویسندگان سایت
محمد امین صلحی‌زاده حروف‌چینی

حمایت مالی

همچنین شما می‌توانید از طریق ارسال هدیه‌های نقدی خود از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب به صورت اینترنتی (با رمز دوم کارت) از LinuxReview حمایت کنید. مطمئنا تعمیر و نگه‌داری وب سایت بزرگی مانند LinuxReview شامل هزینه‌های ریز و درشت بسیاری می‌شود.

میزان هدیه مورد نظر خود را به تومان در باکس زیر وارد کرده و بر روی Send کلیک نمائید. یا از یکی از پیوند‌های آماده استفاده کنید (مطمئن شوید نام دریافت کننده ایمان امینی می‌باشد):

یا از طریق واریز به شماره حساب 0326872888009 بانک صادرات به نام ایمان امینی و شماره کارت 6037691116247917 بانک صادرات به نام ایمان امینی اقدام کنید(در صورت استفاده از این روش مقدار هدیه را به آدرس ایمیل eman.amini روی جیمیل اطلاع دهید).

نام هدیه دهنده میزان هدیه (تومان) تاریخ
آرچ‌بوک

۲۰,۰۰۰

**/**/**
مازیار حاتمی

۵۰,۰۰۰

**/**/**
سعید رسولی

۱,۰۰۰

**/**/**
مجتبی

۵,۰۰۰

**/**/**
Ali Ezzati

۵,۰۰۰

**/**/**
سید حسین

۱۰,۰۰۰

**/**/**
ساسان

۱۰,۰۰۰

**/**/**
HamidTB

۲,۰۰۰

۹۲/۰۲/۱۲
علی حسین زاده

۲۰,۰۰۰

۹۲/۰۲/۱۴
همایون

۲۰,۰۰۰

۹۲/۰۲/۱۴
doomhammer65ir

۱۰,۰۰۰

۹۲/۰۹/۰۵
یاشاز اسمعیل دخت

۲,۰۰۰

۹۲/۱۱/۰۲
doomhammer65ir

۱۰,۰۰۰

۹۲/۰۹/۰۵
ابزارهای شخصی
گویش‌ها
فضاهای نام
عملکردها
گشتن
کتاب‌ها
مقاله‌ها
جعبه‌ابزار